Leírás és Paraméterek
Tissot Carson Premium Lady női karóra T122.210.36.033.00 egy kerek formájú, rosegold színű nemesacél óratokkal, ezüst analóg számlappal és barna valódi bőr szíjjal rendelkező klasszikus Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | női |
| Díszítés | Rosegold PVD bevonat |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | rosegold |
| Óratok mérete | Ø 30 mm |
| Számlap színe | ezüst |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 15 mm |
| Szíj színe | barna |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA F03.111 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 29 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Funkciók | dátum, elem élettartam kijelzés |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click rugósfüllel |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Carson Premium Lady női karóra T122.210.36.033.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%