Leírás és Paraméterek
Tissot Chemin Des Tourelles Powermatic 80 női karóra T099.207.11.048.00 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, kék analóg számlappal és ezüst nemesacél szíjjal rendelkező elegáns Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | női |
| Díszítés | átlátszó hátlap |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 32 mm |
| Számlap színe | kék |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 16 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | POWERMATIC 80.111 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 83 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | domború zafír üveg tükröződésmentes bevonattal |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Funkciók | dátum |
| További tulajdonságok | legfeljebb 80 óra járástartalék |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Chemin Des Tourelles Powermatic 80 női karóra T099.207.11.048.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 34 mm női karóra T139.207.36.031.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%