Leírás és Paraméterek
Tissot Classic Dream női karóra T129.210.22.013.00 egy kerek formájú, bicolor színű nemesacél óratokkal, fehér analóg számlappal és bicolor nemesacél szíjjal rendelkező elegáns Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | női |
| Díszítés | Rosegold PVD bevonat |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | bicolor |
| Óratok mérete | Ø 28 mm |
| Számlap színe | fehér |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 14 mm |
| Szíj színe | bicolor |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA F04.115 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 74 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | ütésálló zafír üveg |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Funkciók | Dátum, elem élettartam kijelzés |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Classic Dream női karóra T129.210.22.013.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.11.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%