Leírás és Paraméterek
Tissot Couturier Powermatic 80 Lady női karóra T035.207.16.116.00 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, gyöngyház analóg számlappal és fehér valódi bőr szíjjal rendelkező divatos Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | női |
| Díszítés | Üveg hátlap |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 32 mm |
| Számlap színe | gyöngyház |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 18 mm |
| Szíj színe | fehér |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | POWERMATIC 80.111 |
| Kő anyaga | gyémánt |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 55 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | dátum |
| További tulajdonságok | Max. 80 óra járástartalék |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Couturier Powermatic 80 Lady női karóra T035.207.16.116.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 34 mm női karóra T139.207.36.031.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%