Leírás és Paraméterek
Tissot Le Locle Automatic Lady női karóra T41.1.123.57 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, fekete analóg számlappal és fekete valódi bőr szíjjal rendelkező klasszikus Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 3 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát cseppálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | női |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 25 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 12 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | ETA 2671 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 32 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 3 ATM |
| Funkciók | dátum |
| További tulajdonságok | 38 óra járástartalék |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Le Locle Automatic Lady női karóra T41.1.123.57 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%