Leírás és Paraméterek
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | női |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | bicolor |
| Óratok mérete | Ø 25,3 mm |
| Számlap színe | ezüst |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 12 mm |
| Szíj színe | bicolor |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | ETA 2671 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Csat színe | ezüst |
| Súly | 62 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | tükröződésmentes bevonatú |
| Vízállóság | 3 ATM |
| Funkciók | dátum |
| További tulajdonságok | 36 óra járástartalék |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Le Locle Automatic Small Lady női karóra T41.2.183.34 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 34 mm női karóra T139.207.36.031.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%