Leírás és Paraméterek
Tissot Lovely Square női karóra T058.109.33.031.00 egy szögletes formájú, arany színű nemesacél óratokkal, ezüst analóg számlappal és arany nemesacél szíjjal rendelkező elegáns Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 3 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát cseppálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Lady |
| Nem | női |
| Díszítés | PVD bevonat |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | arany |
| Óratok mérete | 20x20x7 mm |
| Számlap színe | ezüst |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 9 mm |
| Szíj színe | arany |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA 901.001 |
| Csat típusa | ékszercsat |
| Súly | 28 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 3 ATM |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Lovely Square női karóra T058.109.33.031.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.11.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%