Leírás és Paraméterek
Tissot Lovely Square Summer Kit női karóra T058.109.36.031.03 egy szögletes formájú, arany színű nemesacél óratokkal, ezüst analóg számlappal és kék valódi bőr szíjjal rendelkező elegáns Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 3 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát cseppálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Lady |
| Nem | női |
| Díszítés | Arany PVD bevonat, ajándék bőrszíjak divatos színekben |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | arany |
| Óratok mérete | 20x20 mm |
| Számlap színe | ezüst |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 9 mm |
| Szíj színe | kék |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA 901.001 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 15 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | ütésálló zafír üveg |
| Vízállóság | 3 ATM |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Lovely Square Summer Kit női karóra T058.109.36.031.03 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.11.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%