Leírás és Paraméterek
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Lady |
| Nem | női |
| Díszítés | PVD bevonat |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | rosegold |
| Óratok mérete | 20x20x7 mm |
| Számlap színe | ezüst |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 9 mm |
| Szíj színe | barna |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA 901.001 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 15 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 3 ATM |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval, ajándék színes szíjak |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Lovely Summer set női karóra szett T058.109.36.031.01 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.11.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%