Leírás és Paraméterek
Tissot Odaci-T női karóra T133.210.16.116.00 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, gyöngyház analóg számlappal és kék valódi bőr szíjjal rendelkező klasszikus Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Lady |
| Nem | női |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 33 mm |
| Számlap színe | gyöngyház |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 15 mm |
| Szíj színe | kék |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA F05.115 |
| Kő anyaga | gyémánt |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 34 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | tükröződésmentes bevonatú, domború |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Funkciók | dátum, elem élettartam jelző |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Odaci-T női karóra T133.210.16.116.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.11.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%