Leírás és Paraméterek
Tissot PR 100 Powermatic 80 Lady női karóra T101.207.36.031.00 egy kerek formájú, rosegold színű nemesacél óratokkal, ezüst analóg számlappal és bézs valódi bőr szíjjal rendelkező divatos Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | női |
| Díszítés | Rosegold PVD bevonat |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | rosegold |
| Óratok mérete | Ø 33 mm |
| Számlap színe | ezüst |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 16 mm |
| Szíj színe | bézs |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | ETA C07.111 - Powermatic 80 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 44 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | ütésálló zafír üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Dátum |
| További tulajdonságok | Legfejlebb 80 óra járástartalék |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot PR 100 Powermatic 80 Lady női karóra T101.207.36.031.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 34 mm női karóra T139.207.36.031.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%