Leírás és Paraméterek
Tissot PR 100 Sport Chic Chronograph női karóra T101.917.22.151.00 egy kerek formájú, bicolor színű nemesacél óratokkal, rosegold analóg számlappal és bicolor nemesacél szíjjal rendelkező divatos Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | női |
| Díszítés | rózsaszín gyöngyház számlap, PVD bevonat |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | bicolor |
| Óratok mérete | Ø 38 mm |
| Számlap színe | rosegold |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 19 mm |
| Szíj színe | bicolor |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA G15.212 |
| Csat típusa | zsanérzár |
| Súly | 139 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | stopper, dátum, elem élettartam jelző |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot PR 100 Sport Chic Chronograph női karóra T101.917.22.151.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%