Leírás és Paraméterek
Tissot Pr 100 Sport Chic női karóra T101.910.33.151.00 egy kerek formájú, rosegold színű nemesacél óratokkal, rózsaszín analóg számlappal és rosegold nemesacél szíjjal rendelkező divatos Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | női |
| Díszítés | Rosegold PVD bevonat, rózsaszín gyöngyház számlap |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | rosegold |
| Óratok mérete | Ø 36 mm |
| Számlap színe | rózsaszín |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 18 mm |
| Szíj színe | rosegold |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA 955.412 |
| Csat típusa | ékszercsat |
| Súly | 75 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | dátum, elem élettartam kijelzés |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Pr 100 Sport Chic női karóra T101.910.33.151.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%