Leírás és Paraméterek
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | női |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | 35 x 35 mm |
| Számlap színe | gyöngyház |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 11 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA F05.115 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Csat színe | ezüst |
| Súly | 97 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | dátum |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot PRX 35mm női karóra T137.210.11.111.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.11.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%