Leírás és Paraméterek
Tissot PRX Digital férfi karóra T137.463.33.020.00 egy hordó alakú, arany színű nemesacél óratokkal, arany digitális számlappal és arany nemesacél szíjjal rendelkező divatos Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | férfi |
| Díszítés | arany színű PVD bevonat |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | arany |
| Óratok mérete | 39,5 x 40 mm |
| Számlap színe | arany |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 12 mm |
| Szíj színe | arany |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | DGT-2040 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Csat színe | arany |
| Súly | 134 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Dátum, stopper, visszaszámláló, két időzóna, háttérvilágítás, ébresztés |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 24 hónap |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot PRX Digital férfi karóra T137.463.33.020.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.11.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%