Leírás és Paraméterek
Tissot PRX Powermatic 80 35mm női karóra T137.207.11.041.00 egy hordó formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, kék analóg számlappal és ezüst nemesacél szíjjal rendelkező divatos Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | női |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | 35x35 mm |
| Számlap színe | kék |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 12 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | POWERMATIC 80.111 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 104 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | ütésálló zafír üveg tükröződésmentes bevonattal |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Dátum |
| További tulajdonságok | Legfejlebb 80 óra járástartalék |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot PRX Powermatic 80 35mm női karóra T137.207.11.041.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 34 mm női karóra T139.207.36.031.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%