Leírás és Paraméterek
Tissot Seastar 1000 36mm női karóra T120.210.17.116.00 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, gyöngyház analóg számlappal és fehér szilikon szíjjal rendelkező sportos Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 30 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát búvárkodásra megfelelő.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Sport |
| Nem | női |
| Díszítés | Csavarzáras korona és hátlap |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 36 mm |
| Számlap színe | gyöngyház |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj szélesség az óratoknál | 18 mm |
| Szíj színe | fehér |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA 955.412 |
| Kő anyaga | gyémánt |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 62 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | kétoldalú tükröződésmentes bevonattal ellátott |
| Vízállóság | 30 ATM |
| Funkciók | dátum |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Seastar 1000 36mm női karóra T120.210.17.116.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%