Leírás és Paraméterek
Tissot T-Wave női karóra T112.210.33.111.00 egy kerek formájú, rosegold színű nemesacél óratokkal, gyöngyház analóg számlappal és rosegold nemesacél szíjjal rendelkező elegáns Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 3 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát cseppálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Lady |
| Nem | női |
| Díszítés | PVD bevonat |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | rosegold |
| Óratok mérete | Ø 30 mm |
| Számlap színe | gyöngyház |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 15 mm |
| Szíj színe | rosegold |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA F04.111 |
| Kő anyaga | gyémánt |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 73 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 3 ATM |
| Funkciók | elem élettartam jelző |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot T-Wave női karóra T112.210.33.111.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 34 mm női karóra T139.207.36.031.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Bellissima Small lady női karóra T126.010.16.013.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Lovely Square Valentines női karóra T058.109.16.036.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%