Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Easy Click |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj hosszúság | 120/80 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | piros |
| Kapcsolódás a tokhoz | easy click gyorszáras rugósfüllel |
| Méret | 22/20 |
| Súly | 8.7 g |
| További tulajdonságok | CROQUET(EC) NAPPA RED mm.22 |
| Garancia | 12 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!