Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Manufatti |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj hosszúság | 120/74 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | bordó |
| Méret | 22/20 |
| Súly | 7.5 g |
| További tulajdonságok | EL GRECO CUOIO TOP BORDEAUX MM.22 |
| Garancia | 12 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!