Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Easy Click |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj hosszúság | 110/75 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 12 mm |
| Szíj színe | rosegold |
| Kapcsolódás a tokhoz | easy click gyorszáras rugósfüllel |
| Méret | 12/12 |
| Súly | 26.1 g |
| További tulajdonságok | ESTIA(EC) METALL RG HK041.12 99 |
| Garancia | 12 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!