Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Xl Collection |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj hosszúság | 133/87 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 16 mm |
| Szíj színe | barna |
| Méret | 16/14 |
| Súly | 9.5 g |
| További tulajdonságok | GRAFIC GENUINE LEATHER BROWN LIGHT 16 |
| Garancia | 12 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!