Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Technorubber |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj hosszúság | 120/80 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | zöld |
| Méret | 20/20 |
| Súly | 12.4 g |
| További tulajdonságok | BOLSENA SILICONE GREEN W/BLACK 20 |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!