Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Easy Click |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj hosszúság | 106/75 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | szürke |
| Kapcsolódás a tokhoz | easy click gyorszáras rugósfüllel |
| Méret | 20/18 |
| Súly | 7.9 g |
| További tulajdonságok | TREND GRANA SOFT NAPPA GREY mm.20 |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!