Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Easy Click |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj hosszúság | 115/78 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | rosegold |
| Kapcsolódás a tokhoz | easy click gyorszáras rugósfüllel |
| Méret | 20/20 |
| Súly | 54.6 g |
| További tulajdonságok | DIONISIO METALLO RG HK041.20 99 |
| Garancia | 12 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!