Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Essential |
| Díszítés | aligátorbőr mintázat |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj hosszúság | 106/71 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 14 mm |
| Szíj színe | barna |
| Méret | 14/12 |
| Súly | 9.5 g |
| További tulajdonságok | JUKE ALLIGATORE CALF OPA.CLAY mm.14 |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!