Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Easy Click |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj hosszúság | 123/75 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 18 mm |
| Szíj színe | kék |
| Kapcsolódás a tokhoz | easy click gyorszáras rugósfüllel |
| Méret | 18/18 |
| Súly | 20 g |
| További tulajdonságok | LUGANO(EC) GOMMA PU BLUE mm.18 |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!