Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Metal Collection |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj hosszúság | 173 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 14 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Méret | 14/14 |
| Súly | 29.4 g |
| További tulajdonságok | NOX METALLO SHINY STEEL.14 |
| Garancia | 12 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!