Leírás és Paraméterek
| Származás | Olaszország |
| Kollekció | Save The Nature |
| Szíj anyaga | újrahasznosított bőr |
| Szíj hosszúság | 114/71 mm |
| Szíj szélesség az óratoknál | 14 mm |
| Szíj színe | bézs |
| Méret | 14/12 |
| Súly | 3.2 g |
| További tulajdonságok | OCEAN PET RICICLATO DAL MARE BEIGE 14 |
| Garancia | 12 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!