Leírás és Paraméterek
Az ár 1 darab elemre értendő, minimum rendelés 6 db!!
| Származás | Németország |
| Csomag tartalma | 6 db |
| Feszültség | 1.4 V |
| Kapacitás | 105 mAh |
| Technológia | cink-levegő |
| Újratölthető | nem |
| Méret | 5.9 mm x 3.6 mm |
| Súly | 0.3 g |
| További tulajdonságok | Minőségi elem hosszú élettartammal. Alkalmazható analóg, digitális és nagyteljesítményű hallókészülékeknél. Hosszú működési idő nagy, egyenletes feszültség következtében. Praktikus forgómechanizmus az elemek egyszerű kivételéhez és biztonságos tárolásához. |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!