Leírás és Paraméterek
Az ár 1 darabra értendő, minimum rendelés 6 db!!!
| Származás | Németország |
| Csomag tartalma | 6 db |
| Feszültség | 1.4 V |
| Kapacitás | 660 mAh |
| Technológia | cink-levegő |
| Újratölthető | nem |
| Méret | 11.6 mm x 5.4 mm |
| További tulajdonságok | Minőségi elem hosszú élettartammal. Alkalmazható analóg, digitális és nagyteljesítményű hallókészülékeknél. Hosszú működési idő nagy, egyenletes feszültség következtében. Praktikus forgómechanizmus az elemek egyszerű kivételéhez és biztonságos tárolásához. |
| Garancia | 6 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!