Leírás és Paraméterek
Sector Expander EX-32 unisex karóra R3251544003 egy kerek formájú, kék színű műanyag óratokkal, digitális számlappal és kék szilikon szíjjal rendelkező sportos Sector karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Kollekció | Expander |
| Nem | unisex |
| Óratok anyaga | műanyag |
| Óratok színe | kék |
| Óratok mérete | Ø 40 mm |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj hosszúság | L125-C72 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 18 mm |
| Szíj színe | kék |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT.DIGITAL |
| Súly | 31.5 g |
| Üveg | műanyag |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Dátum, Nap neve kijelzés, Ébresztés, Stopper, Világítás |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!