Leírás és Paraméterek
Sector Expander EX-7341 férfi karóra R3251172125 egy kerek formájú, fekete színű nemesacél óratokkal, fekete digitális számlappal és fekete szilikon szíjjal rendelkező sportos Sector karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Kollekció | Expander |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | fekete |
| Óratok mérete | Ø 51 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj hosszúság | L120-C80 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 29 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT.DIGITAL |
| Súly | 66 g |
| Üveg | műanyag |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Dátum, Nap neve kijelzés, Ébresztés, Stopper, Világítás |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!