Leírás és Paraméterek
Sector Expander EX-39 férfi karóra R3251547004 egy kerek formájú, fehér színű műanyag óratokkal, digitális számlappal és fehér szilikon szíjjal rendelkező sportos Sector karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Kollekció | Expander |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | műanyag |
| Óratok színe | fehér |
| Óratok mérete | Ø 44 mm |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj hosszúság | L120-C80 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 25 mm |
| Szíj színe | fehér |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT.DIGITAL |
| Súly | 31.5 g |
| Üveg | műanyag |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Dátum, Nap neve kijelzés, Ébresztés, Stopper, Világítás |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!