Leírás és Paraméterek
Sector Expander EX-335 férfi karóra R3251372215 egy kerek formájú, szürke színű nemesacél óratokkal, szürke digitális számlappal és szürke szilikon szíjjal rendelkező sportos Sector karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Kollekció | Expander |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | szürke |
| Óratok mérete | Ø 45 mm |
| Számlap színe | szürke |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj hosszúság | L120-C80 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 26 mm |
| Szíj színe | szürke |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT.DIGITAL |
| Súly | 60 g |
| Üveg | műanyag |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Dátum, Nap neve kijelzés, Ébresztés, Stopper, Világítás |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!