Leírás és Paraméterek
Sector Expander EX-40 férfi karóra R3251238001 egy kerek formájú, fekete színű műanyag óratokkal, fekete analóg-digitális számlappal és fekete szilikon szíjjal rendelkező sportos Sector karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Kollekció | Expander |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | műanyag |
| Óratok színe | fekete |
| Óratok mérete | Ø 44 mm |
| Számlap színe | fekete |
| Szíj anyaga | szilikon |
| Szíj hosszúság | L115-C68 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 25 mm |
| Szíj színe | fekete |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT.DIGITAL |
| Súly | 90 g |
| Üveg | műanyag |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Funkciók | Dátum, Nap neve kijelzés, Ébresztés, Stopper, Világítás |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!