Leírás és Paraméterek
Sector Oversize férfi karóra R3273602017 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, kék analóg számlappal és ezüst nemesacél szíjjal rendelkező sportos Sector karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Kollekció | Oversize |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 48 mm |
| Számlap színe | kék |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj hosszúság | 185 |
| Szíj szélesség az óratoknál | 24 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | MVT.MIYOTA JS25 |
| Súly | 155 g |
| Üveg | erősített ásványi üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Stopper, dátum |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!