Leírás és Paraméterek
Tissot Carson Premium Chronograph férfi karóra T122.417.36.011.00 egy kerek formájú, rosegold színű nemesacél óratokkal, fehér analóg számlappal és barna valódi bőr szíjjal rendelkező elegáns Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | férfi |
| Díszítés | PVD bevonat |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | rosegold |
| Óratok mérete | Ø 41 mm |
| Számlap színe | fehér |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | barna |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA G10.212 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 60 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Funkciók | stopper, dátum, elem élettartam jelző |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Carson Premium Chronograph férfi karóra T122.417.36.011.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%