Leírás és Paraméterek
Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 42 mm férfi karóra T139.407.16.261.00 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, bézs analóg számlappal és barna valódi bőr szíjjal rendelkező klasszikus Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | férfi |
| Díszítés | Üveg hátlap |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 42 mm |
| Számlap színe | bézs |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | barna |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | POWERMATIC 80.111 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 70 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | tükröződésmentes bevonatú, domború |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Funkciók | dátum |
| További tulajdonságok | Max. 80 óra járástartalék, könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80 42 mm férfi karóra T139.407.16.261.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 40mm férfi karóra T120.807.37.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Le Locle Powermatic 80 Open Heart férfi karóra T006.407.22.033.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%