Leírás és Paraméterek
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Sport |
| Nem | férfi |
| Díszítés | PVD bevonat |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | fekete |
| Óratok mérete | Ø 45 mm |
| Számlap színe | zöld |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj további anyaga | textil |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | zöld |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA G10.212 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Csat színe | fekete |
| Súly | 79 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | stopper, dátum |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Chrono XL férfi karóra T116.617.37.097.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%