Leírás és Paraméterek
Tissot Classic Dream férfi karóra T129.410.22.013.00 egy kerek formájú, bicolor színű nemesacél óratokkal, fehér analóg számlappal és bicolor nemesacél szíjjal rendelkező klasszikus Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | férfi |
| Díszítés | PVD bevonat |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | bicolor |
| Óratok mérete | Ø 42 mm |
| Számlap színe | fehér |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | bicolor |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA F06.115 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 139 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Funkciók | dátum, elem élettartam jelző |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Classic Dream férfi karóra T129.410.22.013.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.11.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%