Leírás és Paraméterek
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | unisex |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 40 mm |
| Számlap színe | ezüst |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA F06.412 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Csat színe | ezüst |
| Súly | 112 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 5 ATM |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.11.033.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%