Leírás és Paraméterek
Tissot Everytime Swissmatic unisex karóra T109.407.36.031.00 egy kerek formájú, rosegold színű nemesacél óratokkal, törtfehér analóg számlappal és barna valódi bőr szíjjal rendelkező elegáns Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 3 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát cseppálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | unisex |
| Díszítés | Üveg hátlap, PVD bevonat |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | rosegold |
| Óratok mérete | Ø 40 mm |
| Számlap színe | törtfehér |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 21 mm |
| Szíj színe | barna |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | SWISSMATIC |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Súly | 67 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 3 ATM |
| Funkciók | dátum |
| További tulajdonságok | 72 óra járástartalék |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Everytime Swissmatic unisex karóra T109.407.36.031.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%