Leírás és Paraméterek
Tissot Gentleman férfi karóra T127.410.44.041.00 egy kerek formájú, szürke színű titánium óratokkal, kék analóg számlappal és szürke titánium szíjjal rendelkező klasszikus Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | titánium |
| Óratok színe | szürke |
| Óratok mérete | Ø 40 mm |
| Számlap színe | kék |
| Szíj anyaga | titánium |
| Szíj szélesség az óratoknál | 21 mm |
| Szíj színe | szürke |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA F06.115 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 90 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | domború ütésálló zafír üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Dátum, elem élettartam kijelzés |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Gentleman férfi karóra T127.410.44.041.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%