Leírás és Paraméterek
Tissot Heritage 1938 Automatic COSC unisex karóra T142.464.16.062.00 egy kerek, ezüst színű nemesacél óratokkal, szürke analóg számlappal és barna valódi bőr szíjjal rendelkező elegáns Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | Heritage |
| Nem | unisex |
| Díszítés | üveg hátlap |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 39 mm |
| Számlap színe | szürke |
| Szíj anyaga | valódi bőr |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | barna |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | 2824-2 |
| Csat típusa | tüskecsat |
| Csat színe | ezüst |
| Súly | 63 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | domború zafír üveg tükröződésmentes bevonattal |
| Vízállóság | 5 ATM |
| További tulajdonságok | 38 óra járástartalék, könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval, kronométer tanúsítvány |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Heritage 1938 Automatic COSC unisex karóra T142.464.16.062.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 40mm férfi karóra T120.807.37.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Le Locle Powermatic 80 Open Heart férfi karóra T006.407.22.033.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%