Leírás és Paraméterek
Tissot Heritage Visodate Powermatic 80 férfi karóra T118.430.11.271.00 egy kerek formájú, ezüst színű nemesacél óratokkal, ezüst analóg számlappal és ezüst nemesacél szíjjal rendelkező elegáns Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 3 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát cseppálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | Heritage |
| Nem | férfi |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 42 mm |
| Számlap színe | ezüst |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 21 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | POWERMATIC 80.121 |
| Csat típusa | ékszercsat |
| Súly | 120 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | domború ütésálló zafír üveg |
| Vízállóság | 3 ATM |
| Funkciók | Dátum |
| További tulajdonságok | Legfejlebb 80 óra járástartalék, szabadalmaztatott Nivachron kiegyensúlyozó rugó |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot Heritage Visodate Powermatic 80 férfi karóra T118.430.11.271.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 40mm férfi karóra T120.807.37.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Le Locle Powermatic 80 Open Heart férfi karóra T006.407.22.033.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%