Leírás és Paraméterek
Tissot Luxury férfi karóra T086.407.22.067.00 egy kerek formájú, rosegold színű nemesacél óratokkal, szürke analóg számlappal és bicolor nemesacél szíjjal rendelkező divatos Tissot karóra. Az óra mechanikus (automata) szerkezettel és 5 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát mérsékelten vízálló.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | férfi |
| Díszítés | Rosegold PVD bevonat, átlátszó hátlap |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | rosegold |
| Óratok mérete | Ø 41 mm |
| Számlap színe | szürke |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 22 mm |
| Szíj színe | bicolor |
| Szerkezet | mechanikus (automata) |
| Szerkezet típusa | POWERMATIC 80.111 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 155 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | kétoldali tükröződésmentes bevonattal ellátott zafír üveg |
| Vízállóság | 5 ATM |
| Funkciók | dátum |
| További tulajdonságok | legfeljebb 80 óra járástartalék |
| Garancia | 36 hónap |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Szegshop
|
Igazolt vásárlás
2023. 10. 26.
Árérték arányban , és minőségben is kiváló választás volt részemről (( :
Facebook kommentek
Tissot Luxury férfi karóra T086.407.22.067.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Le Locle Powermatic 80 Open Heart férfi karóra T006.407.22.033.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Sideral S Powermatic 80 unisex karóra T145.407.97.057.02
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 40mm férfi karóra T120.807.37.041.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Seastar Wilson WNBA Powermatic 80 férfi karóra T120.807.17.051.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot PRX Powermatic 80 35mm unisex karóra T137.207.11.091.01
Utolsó 1 db raktáron
-5%