Leírás és Paraméterek
Tissot PR 100 férfi karóra T150.410.22.041.00 egy kerek, bicolor színű nemesacél óratokkal, kék analóg számlappal és bicolor nemesacél szíjjal rendelkező elegáns Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | férfi |
| Díszítés | arany színű PVD bevonat |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | bicolor |
| Óratok mérete | Ø 40 mm |
| Számlap színe | kék |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | bicolor |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA F06.115 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Csat színe | ezüst |
| Súly | 122 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | Dátum |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot PR 100 férfi karóra T150.410.22.041.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%