Leírás és Paraméterek
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Sport |
| Nem | férfi |
| Díszítés | dombornyomott hátlap |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | ezüst |
| Óratok mérete | Ø 40 mm |
| Számlap színe | kék |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 20 mm |
| Szíj színe | ezüst |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA G10.212 |
| Csat típusa | zsanérzár |
| Csat színe | ezüst |
| Súly | 145 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Üveg típusa | tükröződésmentes bevonatú |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | stopper, dátum |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot PR516 Chronograph férfi karóra T149.417.11.041.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%