Leírás és Paraméterek
Tissot PRX 35mm unisex karóra T137.210.33.021.00 egy hordó formájú, arany színű nemesacél óratokkal, arany analóg számlappal és arany nemesacél szíjjal rendelkező divatos Tissot karóra. Az óra elemmel működő kvarc szerkezettel és 10 ATM vízállósággal rendelkezik, tehát fürdésre, úszásra használható.
| Származás | Swiss made |
| Kollekció | T-Classic |
| Nem | unisex |
| Díszítés | PVD bevonat |
| Óratok anyaga | nemesacél |
| Óratok színe | arany |
| Óratok mérete | 34x35x9 mm |
| Számlap színe | arany |
| Szíj anyaga | nemesacél |
| Szíj szélesség az óratoknál | 11 mm |
| Szíj színe | arany |
| Szerkezet | elemmel működő kvarc |
| Szerkezet típusa | ETA F05.115 |
| Csat típusa | pillangózár |
| Súly | 97 g |
| Üveg | zafír üveg |
| Vízállóság | 10 ATM |
| Funkciók | dátum |
| További tulajdonságok | könnyen cserélhető szíj easy click funkcióval |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Facebook kommentek
Tissot PRX 35mm unisex karóra T137.210.33.021.00 termékünkhöz hasonló ajánlataink
Tissot Carson Premium férfi karóra T122.410.22.033.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%
Tissot Everytime 40mm unisex karóra T143.410.33.091.00
Utolsó 1 db raktáron
-5%